الگوها و استانداردهای طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان

طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان
توسط

الگوها و استانداردهای طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان

مهندسین مشاور ساباط در سلسله مقالاتی که هر هفته از طریق سایت مهندسین مشاور ساباط منتشر خواهد شد به بررسی معیارها و استانداردهای معتبر و علمی طراحی فضاهای درمانی و دندانپزشکی بر اساس آخرین منابع علمی خواهد پرداخت.
همان طور که می دانید چگونگی فعالیت شما در حیطه کاریتان، شخصیت، پرستیژ و طرز تفکر شما را نشان می دهد. مسلما شما می خواهید تصویری از آسایش، پاکیزگی، دیسیپلین و امنیت را به نمایش بگذارید که تمام این موارد برای نشان دادن شخصیت و قدرتمندتر کردن برند شخصی شماست. دستیابی به این مهم، بینش و بصیرت حرفه های مختلفی چون معماران تخصص دندانپزشکی، مشاوران طراحی، خود دندانپزشکان را می طلبد.
موضوعاتی که قصد داریم در این مطلب بیان کنیم تمام اصول ساخت، بازسازی یا حتی تغییرات کوچک اما اساسی محیط کاری شما را بیان می کنند. این ها مواردی هستند که تاثیر بسزایی بر روی کسانی که شما را قضاوت می کنند، می گذارد یعنی کسانی که اگر تحت تاثیر قرار بگیرند تاتیر مستقیم بر درآمد شما خواهند داشت.
خودتان را متمایز کنید
وقتی که نسبت به احساسات دیگران و جامعه در مورد طراحی مطب دندانپزشکی خود حساس باشید به این فکر می افتید که با راهکارهایی این احساسات را پاسخ بگویید. یکی از این راهکارها، ساخت برند شخصی با استفاده از استراتژی های بازاریابی شامل متمایز کردن نام، استفاده از لوگو یا عبارت تبلیغاتی به منظور ایجاد تصویر در ذهن مخاطب و جذب و نگهداری مشتریان وفادار می باشد.
طراحی مطب دندانپزشکی باید در بین تمام عناصر تبلیغاتی بصری برند شما از جمله وبسایت، لوگو، نام تجاری، شبکه های اجتماعی شاخص واقع شود و می تواند نماینده ی هویت و شخصیت برند شما باشد.
زمانی بود که هیچ کس به طراحی و برندینگ اهمیتی نمی داد، حتی به آنها فکر هم نمی کرد. فقط کار بود و تخصص و عملکرد. آن زمان، دوران راحت تر و عصر طلایی برای پزشکی بود. هیچ رقابتی وجود نداشت یا بسیار کم بود. تنها چیز مهم این بود که مطب تمیز باشد، نور خوبی داشته باشد و نهایتا مریض بعد از اتمام کار پول را پرداخت کند.
ولی امروزه، رقابت از لحاظ تجاری و حقوقی سخت تر شده است. هر یک از افراد از جمله پزشکان و دندانپزشکان باید دنبال هر فرصتی برای متمایز کردن خود از تعداد بیشمار دیگر باشد.
موضوع برندینگ فقط مخصوص اپل یا هر شرکت مطرح دیگر نیست. برندینگ همان قدر برای یک نفر دندانپزشک مهم و حیاطی است که برای یک شرکت بزرگ جهانی مهم است.
تقریبا یک چیز واضح و مبرهن است که بیماران، مطب شما را قبل از خودتان ملاقات می کنند. بنابراین طراحی داخلی مطب شما سهم عمده ای از برند شما را به خود اختصاص می دهد. پس این فرصت را در اختیار خود قرار دهید و یک مطب دندانپزشکی منحصر به فرد و متناسب با کیفیت خدماتتان طراحی کنید و اگر به دنبال شرکتی هستید که بهترین طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان و هم چنین بازسازی مطب پزشکی در اصفهان را برای شما انجام دهند ما به شما شرکت مهندسین مشاور ساباط را معرفی می کنیم.

طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان

طراحی مطب دندانپزشکی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/archsaba/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home3/archsaba/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/archsaba...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/archsaba/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35