طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان
توسط

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یک فلسفه چینی باستان است که به دنبال تعادل و هماهنگی بین عناصر است. فنگ شویی شامل جایی است که فراتر از تصورات غربی و راحتی و زیبایی شناختی است و  بر سلامت جسمی و روحی، موفقیت و روابط سالم تأکید می کند که از طریق جریان مثبت انرژی به دست می آید و به معنای واقعی کلمه “آب بادی” است که با موفقیت و سلامت خوب همراه است. اکثر مردم می گویند خانه ای که فنگ شویی بوده است، احساس آرامش بیشتری می کند.

مهم ترین هدف در ایجاد فنگ شویی این است که جریان انرژی خوب در خانه شما فراهم کند، انرژی های منفی را تصحیح کند و انرژی هایی را که بیشتر مثبت هستند را بیدار کند تا ثروت، سلامت و روابط شما را بهبود بخشد.

در هنگام تزئین خانه خود، قوانین فنگ شویی می تواند به شما کمک کند که بهترین مکان برای آثار هنری، عکس ها و سایر دکوراسیون ها را تعیین کنید.

در حالی که اصول فنگ شویی برای بسیاری از عناصر زندگی اعمال می شوند، اما بیشتر در طراحی داخلی تمرکز می کنند، زیرا ابزارهایی که در تجزیه و تحلیل فنگ شویی استفاده می شود، به راحتی می تواند در زمینه خانه استفاده شود.

عناصر فنگ شویی

چوب

نشان دهنده رشد و حیاتی است. قرار دادن اقلام چوب در فضای شما باعث رشد شخصی شما می شود. گیاهان و مبلمان چوبی راه های آسان برای اضافه کردن این عنصر است.

فلز

منطق و هوش را نشان می دهد. اضافه کردن این عنصر به فضای خود را به وسیله قاب های فلزی و یا مجسمه ها می توانید نشان دهید.

زمین

نشان دهنده ثبات و تعادل است. عنصر زمین را درون سنگ ها، کریستال ها و تصاویر منظره قرار دهید.

آب

نماد عقل و آرامش است. این امر به وضوح به آرامش کمک می کند. آینه ها، سطوح بازتابنده و آکواریوم ها راه هایی برای اضافه کردن عنصر آب به فضای خود هستند.

آتش

نشان دهنده شور و انرژی است. این نماینده تحول، گسترش و نوسان است. از شمع ها و اشیای قرمز استفاده کنید تا فضای خود را با آتش افزایش دهید.

شرکت مهندسین مشاور ساباط از بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان هستند که در زمینه طراحی معماری اصفهان، طراحی داخلی ، بهترین بازسازی منزل اصفهان فعالیت دارند.

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button